Cześć ekipo z NECON!
Ta strona jest tylko dla Was.
Niżej wrzuciłem rzeczy, któ
re chcieliście zobaczyć:
______
Warzywniak _Rebranding

Warzywniak to wegański bar znajdujący się w części usługowej wrocławskiego Manhattanu. Jest jedynym miejscem z kuchnią roślinną w rejonie Placu Grunwaldzkiego.
Koncepcja rebrandingu powstała jako uzupełnienie studenckiego projektu wnętrz dla nowego lokalu Warzywniaka. 
Zaprojektowanie nowej identyfikacji wizualnej współgrającej z wnętrzem było konieczne, aby osiągnąć spójną całość pasującą do wegańskiego bistro w modernistycznym otoczeniu.
* projekt koncepcyjny
( mockupy własnoręcznie ulepione w 3D )
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Wydział Architektury _Rebranding

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej przoduje w rankingach polskich uczelni architektonicznych. Do grona jego absolwentów zaliczają się wybitni architekci i architektki, tacy jak Jadwiga Grabowska–Hawrylak, Krystyna i Marian Barscy czy Stefan Muller.

Niestety, rangi instytucji nie oddaje obecna oprawa wizualna. Znak używany przez WA nie jest w żaden sposób unormowany, co w połączeniu z estetyczną obojętnością twórców materiałów promocyjnych prowadzi do wizualnego chaosu.​​​​​​​
* projekt koncepcyjny, w trakcie opracowywania
Projektowany system identyfikacji wizualnej ma oddawać nowoczesny i prestiżowy charakter uczelni architektonicznej.
Nowy znak nawiązuje do charakterystycznych dla modernizmu powtarzalnych wzorów i zdobień. Kształtem przypomina litery WA, używane jako skrót Wydziału Architektury.
/\/\/\/\/\/\/\/\
Wrocławska Szkoła Rysunku _UI/UX i więcej

WSR to jedna z najlepiej przygotowujących do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne szkół w Polsce. Dodatkowo prowadzą rozmaite zajęcia rysunkowe i malarskie dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.
Głównymi problemami projektowymi było ułatwienie odróżnienia kursów, wyeksponowanie CTA kierujących do formularzów zapisowych oraz hierarchizacja treści i ograniczenie jej względem starej strony.
Strona jest dostępna pod adresem szkolarysunku.com.pl

Stronie towarzyszy film promocyjny mojej produkcji.
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
to tyle z wyróżnionych rzeczy 😉 robię jeszcze zdjęcia i GIFy

jakub bak
jakub.bak@gmail.com
+48 504 531 768Back to Top